Süreç

Yaz okulu başvuru ve eğitim süreci aşağıdaki gibidir.

 

1. Yaz okulumuza kayıt olabilmek için yaz okulu başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir.

Yaz Okulu Başvuru Formu

2. Konaklama talebiniz varsa, Yaz Okulu Başvuru Formunda bulunan Konaklama Seçin alanında Konaklama İstiyorum olarak seçmelisiniz.

Konaklama ile ilgili imkanlara ulaşabilmek için "Yaz Okulu >> Konaklama" sayfasını okuyabilirsiniz.

3. Kaydınızın tamamlanabilmesi için eğitim ücreti olan 75 TL’yi bildirilen banka hesaplarına yatırmalısınız. Bu aşamadan sonra yaz okuluna kaydınız onaylanmış demektir. Ancak sonuçlar listesinin güncellenmesi biraz zaman alacaktır. Onay bilgisini sonuçlar sayfasından kontrol edebilirsiniz.

NOT: Ücret yatırmayanların yaz okuluna katılımları onaylanmayacaktır.

NOT: Kontenjan durumu hakkında bilgi verilene kadar ücret yatırabilirsiniz.

4. Başvurunuz onaylandıktan sonra kendi ulaşım imkanlarınızı ayarlayarak daha sonra ilan edilecek erkek ve kız yurtlarına yerleşeceksiniz.

Sakarya ve Sakarya Üniversitesine Ulaşım konusunda rehber hazırlanmış ve istifadenize sunulmuştur. Yakın zamanda Yurtlara ulaşım konusunda da rehber hazırlanıp bilgi verilecektir. Rehberlere "Ulaşım" menüsünden ulaşabilirsiniz.

NOT: Yurt konumları ve yurt işlemleri için gerekli belgeler daha sonra ilan edilecektir.

5. 5 Eylül 2018 09.00 tarihi ile eğitimler başlayacak ve gün boyu devam edecektir. 7 Eylül 2018 akşam saatlerinde eğitim tamamlanıp katılımcılara Yapay Zeka Yaz Okulu Eğitim Sertifikası verilerek yaz okulumuz tamamlanacaktır.

 

Sosyal Medya ve etiketlerimiz

Twitter ve Facebookta #yazsum tagi ile bizden bahsedebilir ve hizmetlerimizden başka arkadaşlarımızında faydalanmasına vesile olabilirsiniz.

Eğitimlerimizden aldığımız geri dönüşler çerçevesinde farklı eğitim ve Yapay Zeka Araştırma Merkezimiz bünyesinde staj, yüksek lisans ve doktora imkanları için çalışmalar başlatılacaktır.

Yaz okulumuz hakkında görüş ve önerilerinizi iletişim menüsünde bulunan form ile bize ulaştırabilirsiniz.